| Strona główna | Rejestracja | Odpowiedź | Szukaj | Statystyki |
Opinie o szpitalach Forum portalu Infomedical / Opinie o szpitalach /

szpitale połoznicze w Warszawie

 
Gość
#1 | Wysłany: 21 Maj 2010 10:45
Odpowiedź 
Na Szaserów każda mama ma łóżko, tylko wyżywienie we własnym zakresie. Są sale jedno i wieloosobowe. Oczywiście za łózko się płaci, ale jak się napisze o zwrot kosztów z powodu trudnej sytuacji, to zawsze zwracają.
Na Kopernika sale wieloosobowe. Na naszej sali leżało w porywach osiem dzieciaków razem z mamami. Mama w dzień ma do dysposycji krzesełko. Na noc można wykupić rozkładaną polówkę. Wyżywienie też własne. Za to na sali są zabawki dla dzieciaków, stoliczki i maleńkie krzesełka, więc siedzące czy chodzące dziecko ma gdzie się pobawić i gdzie usiąść do jedzenia. Jest czym się zająć w ciągu dnia, a to duży plus.
Najgorzej na Niekłańskiej - są sale jednoosobowe(oczywiście płatne), ale jak jest więcej pacjentów, to się czeka w kolejce i można się nie doczekać, bo takich sal jest niewiele. Na sali jednoosobowej jest łóżeczko dla dziecka i łóżko dla mamy. Na salach wieloosobowych kilka łóżek dla dzieci. Mamy cały dzień muszą spędzać na krześle, a na noc można sobie rozłożyć leżak (własny). Warunki dla mam tragiczne. Jedyny plus to wyżywienie, które można wykupić na miejscu. No i jeśli chodzi o Niekłańską, to jeszcze jeden minus - jedna toaleta na cały, duży w sumie oddział, przynajmniej tak było na niemowlakach.
karola
Użytkownicy forum
#2 | Wysłany: 2 Cze 2010 12:56
Odpowiedź 
Jestem w 7 miesiącu i niedługo czeka mnie wybór szpitala.
Czy faktycznie na Szaserów jest tak fajnie? Myślę nad prywatną kliniką, ale jesli dałoby się uniknąc dodatkowych kosztów, byłoby miło.

Czy "mamusie" z Wawy (juz po porodach) moga mi cos polecić?

Będę wdzięczna :)
Karolina
 
Twoja odpowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Wstaw obrazek z URL  Wstaw URL 

» Nazwa użytkownika  » Hasło 
You are welcome to post anonymously by entering a nickname with no password (if that nickname has not been taken by another member) or by leaving both fields empty. If you have a forums membership account, you can also sign in from this page without posting a message, or sign in and post at once.
podaj dzisiejszą datę w formacie DDMMRRRR:
 

powered by miniBB®