Allecco.pl

OCENY
Allecco.plAllecco.pl Allecco.plAllecco.pl Allecco.plAllecco.pl Allecco.plAllecco.pl Allecco.plAllecco.pl
Allecco.pl
WOJEWÓDZTWO
śląskie
Allecco.pl
TELEFON
0 801-001-600
KRÓTKI OPIS
Prywatne apteki z Polski Południowej połączyły swoje siły i stworzyły aptekę pod jednym szyldem – Apteka Internetowa „allecco.pl" Jedna strona internetowa i wiele aptek z Państwa miejscowości. Dajemy Państwu możliwość zakupu leków przez Internet lub za pośrednictwem naszej Infolinii – z odbiorem osobistym w ulubionej, wybranej aptece lub z dostawą, za pośrednictwem kuriera lub Poczty Polskiej, prosto do domu. Aptekę Internetową „allecco.pl” tworzą apteki z wieloletnią tradycją i wypracowanym, cennym, zaufaniem Pacjentów. Brak kontaktu osobistego z farmaceutą nie oznacza więc ograniczonego dostępu do informacji na temat leków i porad farmaceutycznych. Dzięki specjalnie przygotowanym serwisom, możecie Państwo liczyć na profesjonalną opiekę farmaceutyczną i porady na temat leków.

Formularz kontaktowy do placówki
arrow
NADAWCA
arrow
EMAIL
arrow
TEMAT
arrow
TREŚĆ WIADOMOŚCI
arrow
PRZEPISZ TEKST Z OBRAZKA
 
dada

Infomedical.pl- Polska Informacja Medyczna- największa baza medyczna w Polsce, polska Służba Zdrowia skatalogowana w największej internetowej bazie.

W Infomedical znajdą Państwo placówki medyczne między innymi z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin , Katowice, Białystok , Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Toruń. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, gabinety, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje- apteki, zdrowie, uroda, operacje plastyczne. W Infomedical znajdziesz oferty pracy dla Służby Zdrowia- personelu medycznego i lekarzy takich jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta.
Polska Informacja Medyczna jest dostępna również dla osób z Polski i krajów Unii Europejskiej, zainteresowanych turystyką medyczną.

Portal Infomedical.pl jest codziennie rozbudowany o bieżące informacje z Polskiej Służby Zdrowia.