InviMed

OCENY
InviMedInviMed InviMedInviMed InviMedInviMed InviMedInviMed InviMedInviMed
InviMed
MIASTO
Wrocław
InviMed
KOD POCZTOWY
54-130
InviMed
ULICA
Bulwar Ikara 16
InviMed
WOJEWÓDZTWO
dolnośląskie
InviMed
TELEFON
(71) 795-06-00
KRÓTKI OPIS

Europejskie Centrum Macierzyństwa InviMed to specjalistyczna klinika diagnozowania i leczenia niepłodności. Działamy od 7 lat w Warszawie oraz od 3 lat w Poznaniu i Wrocławiu. Jesteśmy naprawdę dobrzy w tym, co robimy. W ogólnopolskim rankingu ośrodków leczenia niepłodności nasza klinika znajduje się w pierwszej trójce.

Do zespołu kliniki przyjęliśmy samych świetnie wykwalifikowanych i najlepszych specjalistów medycznych w Polsce - lekarzy ginekologów, andrologów i embriologów, którzy stale pogłębiają swoją wiedzę i zdobywają nowe umiejętności.

Laboratoria kliniki wyposażyliśmy w najnowszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, który posiada wszystkie międzynarodowe certyfikaty. Wiarygodność wyników InviMedu cyklicznie monitoruje i potwierdza ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embriology).

Wielu z naszych pacjentów to cudzoziemcy. Dlatego wszyscy lekarze i cały personel kliniki mówi w języku angielskim. Na wizytę w InviMedzie można umówić się telefonicznie lub przez stronę internetową. Wprowadziliśmy specjalny program do rejestracji pacjentów, dzięki któremu mogą oni nie wychodząc z domu kontaktować się kliniką.

Dbamy o to, aby zapewnić naszym pacjentom jak najlepszy komfort i samopoczucie podczas wizyt. Życzliwy i dyskretny personel, miła atmosfera wnętrz kliniki to ważne elementy, dzięki którym zyskujemy nie tylko zaufanie, ale i sympatię pacjentów.

A wszystkie nasze działania są podporządkowane jednej idei, aby razem z Państwem tworzyć rodzinę.Formularz kontaktowy do placówki
arrow
NADAWCA
arrow
EMAIL
arrow
TEMAT
arrow
TREŚĆ WIADOMOŚCI
arrow
PRZEPISZ TEKST Z OBRAZKA
 
dada

Infomedical.pl- Polska Informacja Medyczna- największa baza medyczna w Polsce, polska Służba Zdrowia skatalogowana w największej internetowej bazie.

W Infomedical znajdą Państwo placówki medyczne między innymi z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin , Katowice, Białystok , Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Toruń. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, gabinety, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje- apteki, zdrowie, uroda, operacje plastyczne. W Infomedical znajdziesz oferty pracy dla Służby Zdrowia- personelu medycznego i lekarzy takich jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta.
Polska Informacja Medyczna jest dostępna również dla osób z Polski i krajów Unii Europejskiej, zainteresowanych turystyką medyczną.

Portal Infomedical.pl jest codziennie rozbudowany o bieżące informacje z Polskiej Służby Zdrowia.