KLINIKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI GAMETA - Łódź

OCENY
KLINIKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI GAMETA - ŁódźKLINIKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI GAMETA - Łódź KLINIKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI GAMETA - ŁódźKLINIKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI GAMETA - Łódź KLINIKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI GAMETA - ŁódźKLINIKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI GAMETA - Łódź KLINIKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI GAMETA - ŁódźKLINIKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI GAMETA - Łódź KLINIKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI GAMETA - ŁódźKLINIKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI GAMETA - Łódź
KLINIKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI GAMETA - Łódź
MIASTO
Łódź
KLINIKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI GAMETA - Łódź
KOD POCZTOWY
93-347
KLINIKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI GAMETA - Łódź
ULICA
Leszczyńskiej 20
KLINIKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI GAMETA - Łódź
WOJEWÓDZTWO
łódzkie
KLINIKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI GAMETA - Łódź
TELEFON
(42) 645-77-77
KRÓTKI OPIS

Celem działalności naszej Kliniki jest niesienie pomocy wszystkim parom, które mają trudności z posiadaniem upragnionego potomka. Niepłodność to niestety coraz częściej obserwowane zjawisko i duży problem dla wielu kobiet i mężczyzn.
W naszej Klinice spełniamy marzenia - dzięki odkryciom nowoczesnej medycyny pokonujemy bariery i dajemy nadzieję na pojawienie się w Państwa życiu oczekiwanego dziecka.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stronami naszego serwisu. Staraliśmy się przybliżyć na nich działalność naszej Kliniki. Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo wiele przydatnych informacji i odpowiedzi na nurtujące pytania. W dziale Dla Pacjenta zamieściliśmy wskazówki dotyczące pierwszej wizyty w naszej Klinice, a także szczegółowy opis metod leczenia niepłodności. Mogą Państwo przeczytać m.in. co to jest histeroskopia, laparoskopia lub jak przebiega zapłodnienie in vitro, a także dowiedzieć się co to są badania prenatalne. Można także znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące bezpłodności, np.: co to jest endometrioza lub andrologia. W serwisie zaprezentowaliśmy również cały wachlarz oferowanych przez naszą Klinikę usług, a także dział "Aktualności", aby mogli Państwo na bieżąco śledzić życie naszej Kliniki i jej rozwój. Mamy nadzieję, że zrobiliśmy wszystko, aby zachęcić Państwa do odwiedzenia naszych Ośrodków. Zapraszamy do dwóch naszych placówek w Łodzi i w Warszawie.

Infomedical.pl- Polska Informacja Medyczna- największa baza medyczna w Polsce, polska Służba Zdrowia skatalogowana w największej internetowej bazie.

W Infomedical znajdą Państwo placówki medyczne między innymi z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin , Katowice, Białystok , Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Toruń. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, gabinety, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje- apteki, zdrowie, uroda, operacje plastyczne. W Infomedical znajdziesz oferty pracy dla Służby Zdrowia- personelu medycznego i lekarzy takich jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta.
Polska Informacja Medyczna jest dostępna również dla osób z Polski i krajów Unii Europejskiej, zainteresowanych turystyką medyczną.

Portal Infomedical.pl jest codziennie rozbudowany o bieżące informacje z Polskiej Służby Zdrowia.