Pogotowie Ratunkowe w Kaliszu

OCENY
Pogotowie Ratunkowe w KaliszuPogotowie Ratunkowe w Kaliszu Pogotowie Ratunkowe w KaliszuPogotowie Ratunkowe w Kaliszu Pogotowie Ratunkowe w KaliszuPogotowie Ratunkowe w Kaliszu Pogotowie Ratunkowe w KaliszuPogotowie Ratunkowe w Kaliszu Pogotowie Ratunkowe w KaliszuPogotowie Ratunkowe w Kaliszu
Pogotowie Ratunkowe w Kaliszu
MIASTO
Kalisz
Pogotowie Ratunkowe w Kaliszu
KOD POCZTOWY
62-800
Pogotowie Ratunkowe w Kaliszu
ULICA
Nowy Świat 35
Pogotowie Ratunkowe w Kaliszu
WOJEWÓDZTWO
wielkopolskie
Pogotowie Ratunkowe w Kaliszu
TELEFON
(62) 766-79-99

Infomedical.pl- Polska Informacja Medyczna- największa baza medyczna w Polsce, polska Służba Zdrowia skatalogowana w największej internetowej bazie.

W Infomedical znajdą Państwo placówki medyczne między innymi z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin , Katowice, Białystok , Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Toruń. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, gabinety, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje- apteki, zdrowie, uroda, operacje plastyczne. W Infomedical znajdziesz oferty pracy dla Służby Zdrowia- personelu medycznego i lekarzy takich jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta.
Polska Informacja Medyczna jest dostępna również dla osób z Polski i krajów Unii Europejskiej, zainteresowanych turystyką medyczną.

Portal Infomedical.pl jest codziennie rozbudowany o bieżące informacje z Polskiej Służby Zdrowia.