Fundacja Spełnionych Marzeń

OCENY
Fundacja Spełnionych MarzeńFundacja Spełnionych Marzeń Fundacja Spełnionych MarzeńFundacja Spełnionych Marzeń Fundacja Spełnionych MarzeńFundacja Spełnionych Marzeń Fundacja Spełnionych MarzeńFundacja Spełnionych Marzeń Fundacja Spełnionych MarzeńFundacja Spełnionych Marzeń
Fundacja Spełnionych Marzeń
MIASTO
Warszawa
Fundacja Spełnionych Marzeń
KOD POCZTOWY
00-513
Fundacja Spełnionych Marzeń
ULICA
Nowogrodzka 6a lok.22
Fundacja Spełnionych Marzeń
WOJEWÓDZTWO
mazowieckie
Fundacja Spełnionych Marzeń
TELEFON
(22) 522-74-98
Fundacja Spełnionych Marzeń
PARKING
nie
Fundacja Spełnionych Marzeń
NFZ
nie
Fundacja Spełnionych Marzeń
KRS
0000128832
KRÓTKI OPIS

Fundacja opiekuje się dziećmi z chorobami nowotworowymi leczącymi się w dwóch specjalistycznych ośrodkach w Warszawie: w Instytucie Matki i Dziecka na ul.Kasprzaka 17a, gdzie leczą się dzieci z całej Polski oraz w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym przy ul.Marszałkowskiej 24, gdzie leczą się dzieci z woj. mazowieckiego i ościennych. Dodatkowo, poprzez długofalowe i cykliczne projekty, Fundacja dedykuje swoją pomoc i wsparcie dzieciom ze wszystkich ośrodków onkologicznych w Polsce.

Choroba nowotworowa, która dotyka niestety także dzieci, pojawia się niespodziewanie, burząc dotychczasowy spokój w życiu dzieci i ich rodziców. Ich życie zostaje wówczas całkowicie podporządkowane chorobie i bezwzględnej walce z nią. Leczenie schorzeń nowotworowych jest długotrwałe, całkowicie wyczerpujące organizm, przynoszące ból, cierpienie, a w konsekwencji smutek, żal i tęsknotę za normalnym życiem. Życiem, jakie powinny mieć wszystkie dzieci - pełnym radości, uśmiechu i beztroskich zabaw.

Dlatego głównym celem Fundacji Spełnionych Marzeń jest prowadzenie wielokierunkowych działań mających za zadanie łagodzenie psychicznych i psychologicznych skutków leczenia onkologicznego u dzieci i ich rodzin. Jednym z ważnych elementów naszego działania jest spełnianie niekonwencjonalnych marzeń naszych podopiecznych, dzięki czemu otrzymują oni pozytywną dawkę energii, tak ważną dla poprawy zdrowia psychicznego. Fundamentalną zasadą naszego działania jest otoczenie opieką chorych dzieci i ich rodzin od momentu zdiagnozowania choroby poprzez cały proces leczenia, starając się dać im siłę do walki i wiarę w pokonanie choroby.

 

Nr konta:

ING BANK ŚLĄSKI 16 1050 1025 1000 0022 6597 9068
SWIFT / BIC: INGBPLPW

 Formularz kontaktowy do placówki
arrow
NADAWCA
arrow
EMAIL
arrow
TEMAT
arrow
TREŚĆ WIADOMOŚCI
arrow
PRZEPISZ TEKST Z OBRAZKA
 
dada

Infomedical.pl- Polska Informacja Medyczna- największa baza medyczna w Polsce, polska Służba Zdrowia skatalogowana w największej internetowej bazie.

W Infomedical znajdą Państwo placówki medyczne między innymi z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin , Katowice, Białystok , Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Toruń. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, gabinety, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje- apteki, zdrowie, uroda, operacje plastyczne. W Infomedical znajdziesz oferty pracy dla Służby Zdrowia- personelu medycznego i lekarzy takich jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta.
Polska Informacja Medyczna jest dostępna również dla osób z Polski i krajów Unii Europejskiej, zainteresowanych turystyką medyczną.

Portal Infomedical.pl jest codziennie rozbudowany o bieżące informacje z Polskiej Służby Zdrowia.