"Kwiaty Polskie" Apteka

OCENY
"Kwiaty Polskie" Apteka
MIASTO
Łódź
"Kwiaty Polskie" Apteka
ULICA
al. Kościuszki 41
"Kwiaty Polskie" Apteka
WOJEWÓDZTWO
łódzkie
"Kwiaty Polskie" Apteka
TELEFON
(42) 632-87-31
"Kwiaty Polskie" Apteka
PARKING
nie
"Kwiaty Polskie" Apteka
NFZ
nie
KRÓTKI OPIS

Rozwój i narodziny naszych aptek datujemy na rok 1998 gdzie na bazie już działającej na rynku łódzkim apteki powstała pierwsza apteka z Grupy KWIATY POLSKIE. 

Dzisiaj w naszej grupie jest już piętnaście aptek.

Nasz wykwalifikowany personel ceniony jest wśród pacjentów co obok naszej szerokiej oferty oraz niskich cen jest niewątpliwie podstawą naszego sukcesu. Nasza wiedza i doświadczenie w sprzedaży leków: gotowych, recepturowych, produktów homeopatycznych, profesjonalnych kosmetyków, sprzętu medycznego daje nam pewność, że dany preparat jest dla naszego pacjenta najlepszy. Wg dewizy, że w aptekach grupy KWIATY POLSKIE leczenie nie musi być drogie – ważne jest dla nas aby pacjenci nasi mieli dostępną bardzo szeroką ofertę przy możliwie najniższych cenach. I tak zaczynając od szerokiej gamy produktów dostępnych bez recepty (tzw. OTC) , suplementów diety, sprzętu medycznego, szerokiej gamy ziół, poprzez preparaty kosmetyczne najbardziej renomowanych firm (m.in. Vichy, La Roche Posay, Avene i wiele, wiele innych) do preparatów na receptę z kategorii: PULMONOLOGIA, ORTOPEDIA, DIABETOLOGIA, UROLOGIA, PSYCHIATRIA, KARDIOLOGIA, CHIRURGIA NACZYNIOWA i GASTROLOGIA. Przez lata starannie, i nie ukrywamy z sukcesem, zadbaliśmy o to, aby obsługa w naszej aptece budziła zaufanie i zadowolenie u naszych klientów, gwarantując jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa ponieważ Państwa zdrowie to dla nas rzecz najcenniejsza. Z ogromną satysfakcją więc polecamy Państwu nasz serwis, który mamy nadzieję pozwoli na lepsze skorzystanie z naszej oferty, a dokonując u nas zakupów będziecie Państwo pewni, że oprócz niskiej ceny zawsze oddajemy Państwu całą swoją fachową wiedzę na temat leczenia i profilaktyki prozdrowotnej.Infomedical.pl- Polska Informacja Medyczna- największa baza medyczna w Polsce, polska Służba Zdrowia skatalogowana w największej internetowej bazie.

W Infomedical znajdą Państwo placówki medyczne między innymi z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin , Katowice, Białystok , Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Toruń. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, gabinety, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje- apteki, zdrowie, uroda, operacje plastyczne. W Infomedical znajdziesz oferty pracy dla Służby Zdrowia- personelu medycznego i lekarzy takich jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta.
Polska Informacja Medyczna jest dostępna również dla osób z Polski i krajów Unii Europejskiej, zainteresowanych turystyką medyczną.

Portal Infomedical.pl jest codziennie rozbudowany o bieżące informacje z Polskiej Służby Zdrowia.