Miniapteka.pl

OCENY
Miniapteka.plMiniapteka.pl Miniapteka.plMiniapteka.pl Miniapteka.plMiniapteka.pl Miniapteka.plMiniapteka.pl Miniapteka.plMiniapteka.pl
Miniapteka.pl
MIASTO
Warszawa
Miniapteka.pl
KOD POCZTOWY
02-679
Miniapteka.pl
ULICA
Modzelewskiego 71
Miniapteka.pl
WOJEWÓDZTWO
mazowieckie
Miniapteka.pl
TELEFON
(22) 844-30-28
KRÓTKI OPIS
Ten serwis jest częścią apteki, można go traktować jak realną półkę w miniapteka.pl , z której mogą Państwo wybierać interesujące leki, kosmetyki i parafarmaceutyki. Mogą Państwo zamówić taniej przez Internet i przyjść po odbiór do apteki. Na pewno różnimy się od wielu innych aptek. miniapteka.pl to nie tylko platforma służąca do składania zamówień. Zamówione przez Państwa produkty są przechowywane, przygotowywane i przewożone w odpowiednich warunkach, przy odbiorze w aptece obecny jest farmaceuta - wobec czego spełnione są wszystkie warunki niezbędne dla bezpiecznej sprzedaży leków, a cały ten proces jest w pełni zgodny z prawem.

Formularz kontaktowy do placówki
arrow
NADAWCA
arrow
EMAIL
arrow
TEMAT
arrow
TREŚĆ WIADOMOŚCI
arrow
PRZEPISZ TEKST Z OBRAZKA
 
dada

Infomedical.pl- Polska Informacja Medyczna- największa baza medyczna w Polsce, polska Służba Zdrowia skatalogowana w największej internetowej bazie.

W Infomedical znajdą Państwo placówki medyczne między innymi z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin , Katowice, Białystok , Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Toruń. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, gabinety, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje- apteki, zdrowie, uroda, operacje plastyczne. W Infomedical znajdziesz oferty pracy dla Służby Zdrowia- personelu medycznego i lekarzy takich jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta.
Polska Informacja Medyczna jest dostępna również dla osób z Polski i krajów Unii Europejskiej, zainteresowanych turystyką medyczną.

Portal Infomedical.pl jest codziennie rozbudowany o bieżące informacje z Polskiej Służby Zdrowia.