Apteka Centrum

OCENY
Apteka CentrumApteka Centrum Apteka CentrumApteka Centrum Apteka CentrumApteka Centrum Apteka CentrumApteka Centrum Apteka CentrumApteka Centrum
Apteka Centrum
MIASTO
Gdynia
Apteka Centrum
KOD POCZTOWY
81-391
Apteka Centrum
ULICA
Swietojanska 37
Apteka Centrum
WOJEWÓDZTWO
pomorskie
Apteka Centrum
TELEFON
(58) 661-85-54
KRÓTKI OPIS

Apteka Centrum jest tradycyjną apteką, która istnieje w Gdyni od 1990 roku. Położona jest na jednej z najpopularniejszych ulic handlowych w Polsce, ulicy Świętojańskiej. Atutem naszej apteki jest wysoko wykwalifikowany personel, miła i profesjonalna obsługa. U nas na pierwszym miejscu zawsze jest zdrowie i dobro Pacjenta.Formularz kontaktowy do placówki
arrow
NADAWCA
arrow
EMAIL
arrow
TEMAT
arrow
TREŚĆ WIADOMOŚCI
arrow
PRZEPISZ TEKST Z OBRAZKA
 
dada

Infomedical.pl- Polska Informacja Medyczna- największa baza medyczna w Polsce, polska Służba Zdrowia skatalogowana w największej internetowej bazie.

W Infomedical znajdą Państwo placówki medyczne między innymi z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin , Katowice, Białystok , Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Toruń. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, gabinety, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje- apteki, zdrowie, uroda, operacje plastyczne. W Infomedical znajdziesz oferty pracy dla Służby Zdrowia- personelu medycznego i lekarzy takich jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta.
Polska Informacja Medyczna jest dostępna również dla osób z Polski i krajów Unii Europejskiej, zainteresowanych turystyką medyczną.

Portal Infomedical.pl jest codziennie rozbudowany o bieżące informacje z Polskiej Służby Zdrowia.