D.W. "Mazowsze" Sp. z o.o.

OCENY
D.W. D.W. D.W. D.W. D.W. D.W. D.W. D.W. D.W. D.W.
D.W. "Mazowsze" Sp. z o.o.
MIASTO
Ustroń
D.W. "Mazowsze" Sp. z o.o.
KOD POCZTOWY
43-450
D.W. "Mazowsze" Sp. z o.o.
ULICA
Stroma 6
D.W. "Mazowsze" Sp. z o.o.
WOJEWÓDZTWO
śląskie
D.W. "Mazowsze" Sp. z o.o.
TELEFON
(33) 854-26-59
KRÓTKI OPIS

Centrum Rehabilitacji i odnowy biologicznej to ośrodek niezwykle malowniczo położony na terenie Beskidu Śląskiego. Pragniemy Państwa bardzo serdecznie zaprosić do skorzystania z walorów klimatycznych i leczniczych naszych okolic oraz do zapoznania się z naszą ofertą, która zapewni Państwu zdrowy wypoczynek, poprawę kondycji i samopoczucia...Formularz kontaktowy do placówki
arrow
NADAWCA
arrow
EMAIL
arrow
TEMAT
arrow
TREŚĆ WIADOMOŚCI
arrow
PRZEPISZ TEKST Z OBRAZKA
 
dada

Infomedical.pl- Polska Informacja Medyczna- największa baza medyczna w Polsce, polska Służba Zdrowia skatalogowana w największej internetowej bazie.

W Infomedical znajdą Państwo placówki medyczne między innymi z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin , Katowice, Białystok , Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Toruń. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, gabinety, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje- apteki, zdrowie, uroda, operacje plastyczne. W Infomedical znajdziesz oferty pracy dla Służby Zdrowia- personelu medycznego i lekarzy takich jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta.
Polska Informacja Medyczna jest dostępna również dla osób z Polski i krajów Unii Europejskiej, zainteresowanych turystyką medyczną.

Portal Infomedical.pl jest codziennie rozbudowany o bieżące informacje z Polskiej Służby Zdrowia.