Senator spa hotel

OCENY
Senator spa hotelSenator spa hotel Senator spa hotelSenator spa hotel Senator spa hotelSenator spa hotel Senator spa hotelSenator spa hotel Senator spa hotelSenator spa hotel
Senator spa hotel
MIASTO
Dźwirzyno
Senator spa hotel
KOD POCZTOWY
78-131
Senator spa hotel
ULICA
Wyzwolenia 35
Senator spa hotel
WOJEWÓDZTWO
zachodniopomorskie
Senator spa hotel
TELEFON
(94) 354-95-00
Senator spa hotel
KRS
nr 0000033576 w Koszalinie
KRÓTKI OPIS

Hotel Senator to doskonale wyposażony obiekt wypoczynkowo-konferencyjny z bogatym zapleczem gastronomicznym i rekreacyjnym. Hotel położony jest w sosnowym lesie, w miejscowości Dźwirzyno, zaledwie 50 m. od szerokiej, piaszczystej plaży, 10 km. od Kołobrzegu.

Położenie oraz wyposażenie Hotelu Senator zapewnia szerokie możliwości aktywnego wypoczynku, relaksacyjnych pobytów SPA&Wellness oraz organizacji spotkań biznesowych i integracyjnych. Ogrodzony, monitorowany teren hotelu daje poczucie bezpieczeństwa i zapewnia spokój, dzięki czemu idealnie nadaje się na pobyty rodzinne, nawet z małymi dziećmi. Do dyspozycji gości jest parking strzeżony. Hotel oferuje, komfortowo wyposażone, 123 pokoje i apartamenty z łazienkami, minibarami, telefonami ISDN, PAY TV oraz łączami internetowymi Część pokoi posiada klimatyzację, balkony oraz sejfy. Wyposażenie odnowy biologicznej to Aqua Park z saunami i jacuzzi, kriokomora, siłownia, sala fitness, solarium, gabinety masaży i kosmetyczne. Restauracje Arena i Oranżeria oraz 3 bary i zadaszony ogród grillowy, który umożliwia organizację imprez plenerowych. Do celów konferencji i szkoleń Hotel posiada 4 w pełni klimatyzowane i zaciemniane sale konferencyjne, wyposażone w najnowszy sprzęt audiowizualny, mogące pomieścić łącznie do 350 osób. Największa sala Odeon na 200 osób wyposażona jest w sprzęt do tłumaczeń symultanicznych. Wolny czas można spędzić grając w kręgle na 6 torowej kręgielni, lub w bilard, czy w jednym z barów, otwartych do późnych godzin nocnych. Hotel Senator, o standardzie czterech gwiazdek, posiada certyfikaty ISO 9001:2001 oraz HACCP. Przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych. Hotel nie przyjmuje zwierząt.Słowa kluczowe:
SPA, hotel, Dźwiżyno
Formularz kontaktowy do placówki
arrow
NADAWCA
arrow
EMAIL
arrow
TEMAT
arrow
TREŚĆ WIADOMOŚCI
arrow
PRZEPISZ TEKST Z OBRAZKA
 
dada

Infomedical.pl- Polska Informacja Medyczna- największa baza medyczna w Polsce, polska Służba Zdrowia skatalogowana w największej internetowej bazie.

W Infomedical znajdą Państwo placówki medyczne między innymi z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin , Katowice, Białystok , Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Toruń. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, gabinety, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje- apteki, zdrowie, uroda, operacje plastyczne. W Infomedical znajdziesz oferty pracy dla Służby Zdrowia- personelu medycznego i lekarzy takich jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta.
Polska Informacja Medyczna jest dostępna również dla osób z Polski i krajów Unii Europejskiej, zainteresowanych turystyką medyczną.

Portal Infomedical.pl jest codziennie rozbudowany o bieżące informacje z Polskiej Służby Zdrowia.