Hotel Klinika Zdrowia i Urody Villa Park

OCENY
Hotel Klinika Zdrowia i Urody Villa ParkHotel Klinika Zdrowia i Urody Villa Park Hotel Klinika Zdrowia i Urody Villa ParkHotel Klinika Zdrowia i Urody Villa Park Hotel Klinika Zdrowia i Urody Villa ParkHotel Klinika Zdrowia i Urody Villa Park Hotel Klinika Zdrowia i Urody Villa ParkHotel Klinika Zdrowia i Urody Villa Park Hotel Klinika Zdrowia i Urody Villa ParkHotel Klinika Zdrowia i Urody Villa Park
Hotel Klinika Zdrowia i Urody Villa Park
MIASTO
Ciechocinek
Hotel Klinika Zdrowia i Urody Villa Park
KOD POCZTOWY
87-720
Hotel Klinika Zdrowia i Urody Villa Park
ULICA
Warzelniana 10
Hotel Klinika Zdrowia i Urody Villa Park
WOJEWÓDZTWO
kujawsko-pomorskie
Hotel Klinika Zdrowia i Urody Villa Park
TELEFON
(54) 416-41-00
KRÓTKI OPIS
W centrum Polski - 200 km od Warszawy, sercu Kujaw usytuowane jest największe uzdrowisko nizinne - Ciechocinek.
Właściwości lecznicze uzdrowiska są związane z naturalnym tworzywem leczniczym jakim jest solanka i unikalnym mikroklimatem tężniowym, który z uwagi na zawartość jodu jest zbliżony do klimatu morskiego, lecz jest od niego znacznie łagodniejszy.
Klinika Medical Spa „Villa Park" jest najnowocześniejszym i najlepiej wyposażonym tego typu obiektem w Polsce, zapewniającym Państwu bardzo bogatą ofertę dla Gości indywidualnych i konferencyjnych oraz niepowtarzalną pełną serdeczności atmosferę. To właśnie ta atmosfera czyni pobyt w SPA pełnym niezapomnianych wrażeń. Hotel "Villa Park" to gwarancja najwyższego poziomu i standardu usług. Wygoda i zadowolenie naszych klientów jest dla nas bardzo ważna. Zatrzymać młodość, zregenerować organizm - to przesłanie naszej działalności. Wykorzystując najnowsze zdobycze nauki, przygotowaliśmy dla Państwa profesjonalne programy, które pozwolą zniwelować szkodliwe skutki oddziaływania na człowieka współczesnej cywilizacji.

Słowa kluczowe:
odnowa biologiczna, sale konferencyjne, hotel, HOTEL KLINIKA, uzdrowisko, Hotel Ciechocinek, Solanka, Uzdrowisko
Formularz kontaktowy do placówki
arrow
NADAWCA
arrow
EMAIL
arrow
TEMAT
arrow
TREŚĆ WIADOMOŚCI
arrow
PRZEPISZ TEKST Z OBRAZKA
 
dada

Infomedical.pl- Polska Informacja Medyczna- największa baza medyczna w Polsce, polska Służba Zdrowia skatalogowana w największej internetowej bazie.

W Infomedical znajdą Państwo placówki medyczne między innymi z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin , Katowice, Białystok , Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Toruń. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, gabinety, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje- apteki, zdrowie, uroda, operacje plastyczne. W Infomedical znajdziesz oferty pracy dla Służby Zdrowia- personelu medycznego i lekarzy takich jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta.
Polska Informacja Medyczna jest dostępna również dla osób z Polski i krajów Unii Europejskiej, zainteresowanych turystyką medyczną.

Portal Infomedical.pl jest codziennie rozbudowany o bieżące informacje z Polskiej Służby Zdrowia.