SPA Zdrojowe Zacisze

OCENY
SPA Zdrojowe ZaciszeSPA Zdrojowe Zacisze SPA Zdrojowe ZaciszeSPA Zdrojowe Zacisze SPA Zdrojowe ZaciszeSPA Zdrojowe Zacisze SPA Zdrojowe ZaciszeSPA Zdrojowe Zacisze SPA Zdrojowe ZaciszeSPA Zdrojowe Zacisze
SPA Zdrojowe Zacisze
MIASTO
Połczyn- Zdrój
SPA Zdrojowe Zacisze
KOD POCZTOWY
78-320
SPA Zdrojowe Zacisze
ULICA
Solankowa 8
SPA Zdrojowe Zacisze
WOJEWÓDZTWO
zachodniopomorskie
SPA Zdrojowe Zacisze
TELEFON
94 36 62 673
KRÓTKI OPIS
Hotel SPA ZDROJOWE zacisze położony jest w Połczynie-Zdroju ok. 6o km na południe od Kołobrzegu. Jest nowym obiektem Uzdrowiska Połczyn S.A., ukierunkowanym na obsługę gości indywidualnych i konferencyjnych poszukujących nie tyle oferty leczniczej, co relaksu, wyciszenia, pielęgnacji kosmetycznej i odnowy biologicznej. Jest to jedyny tego typu obiekt na Pojezierzu Drawskim. Hotel posiada 16 pokoi 1-osobowych oraz 16 pokoi 2-osobowych.W skład strefy SPA wchodzą: pokój zabiegów na twarz, gabinety zabiegów na ciało, gabinety masażu, relaksu, manicure, pedicure, kapsuła spa, gabinety z hydroterapią, jacuzzi z podgrzewanymi leżankami, sauny, łaźnia błotno-parowa. Do dyspozycji gości są również gabinety dla par, w tym pokój z zabiegami w łaźni błotnej.W ofercie SPA Zdrojowe Zacisze znajdują się pakiety weekendowe, pobyty 5 i 7 – dniowe dla osób walczących ze stresem, z upływem czasu, z nadwagą i z cellulitem.

Formularz kontaktowy do placówki
arrow
NADAWCA
arrow
EMAIL
arrow
TEMAT
arrow
TREŚĆ WIADOMOŚCI
arrow
PRZEPISZ TEKST Z OBRAZKA
 
dada

Infomedical.pl- Polska Informacja Medyczna- największa baza medyczna w Polsce, polska Służba Zdrowia skatalogowana w największej internetowej bazie.

W Infomedical znajdą Państwo placówki medyczne między innymi z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin , Katowice, Białystok , Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Toruń. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, gabinety, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje- apteki, zdrowie, uroda, operacje plastyczne. W Infomedical znajdziesz oferty pracy dla Służby Zdrowia- personelu medycznego i lekarzy takich jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta.
Polska Informacja Medyczna jest dostępna również dla osób z Polski i krajów Unii Europejskiej, zainteresowanych turystyką medyczną.

Portal Infomedical.pl jest codziennie rozbudowany o bieżące informacje z Polskiej Służby Zdrowia.