Bellisana

OCENY
BellisanaBellisana BellisanaBellisana BellisanaBellisana BellisanaBellisana BellisanaBellisana
Bellisana
MIASTO
Warszawa
Bellisana
KOD POCZTOWY
02-765
Bellisana
ULICA
al. Wilanowska 7 lok. 3
Bellisana
WOJEWÓDZTWO
mazowieckie
Bellisana
TELEFON
(22) 401-06-65
KRÓTKI OPIS

Bellisana to miejsce, w którym najważniejszy jest klient. Nasz personel dołoży wszelkich starań, aby każda chwila spędzona w Naszym gabinecie warta była zapamiętania.
Pracujemy na najlepszym sprzęcie medycznym i kosmetycznym. Stosujemy lasery diodowe, laser Q-switch, IPL, Body Health, New Life (stymulacj mięśni i lifting ciała i twarzy), microdermabrazja systemem Reviderm. Wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.
Oferujemy pedicure leczniczy i stylistykę paznokci.

Bellisana to doskonale wyposażony gabinet kosmetyczny. Współpracujemy z takimi firmami, jak Valmont, Bioline, Maria Galland, Reviderm i jako jedyni w Warszawie z nowoczesną marką kosmetyczną Fridge by Yde. Klienci naszego salonu od samego początku objęci są kompleksową opieką specjalistów, którzy odpowiedzą na pytania i rozwiążą problemy z zakresu kosmetyki i estetyki twarzy oraz ciała. Skomponowane zabiegi są najwyższej jakości i jesteśmy pewni, że odpowiedzą na Państwa potrzeby.
W Bellisanie zajmujemy się także zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Zabiegi wykonywane u nas poprawią Twój wygląd. Poczujesz się młodziej. Przyjdź do nas porozmawiać o swoich potrzebach, a postaramy się pomóc. Usuniemy zmarszczki, poprawimy jakość Twojej skóry. Zadbamy o Twoją sylwetkę, będziemy Cię wspomagać w walce z cellulitem. Zlikwidujemy Twoje problemy z przebarwieniami, naczynkami i nadmiernym owłosieniem.
Polecamy masaże. Gabinet, w którym są wykonywane, charakteryzuje się niezwykłym klimatem..Słowa kluczowe:
złote nici, usuwanie zmarszczek, botox, cellulit, odchudzanie, trwałe usuwanie tłuszczu, usuwanie przebarwień, szczupła sylwetka
Formularz kontaktowy do placówki
arrow
NADAWCA
arrow
EMAIL
arrow
TEMAT
arrow
TREŚĆ WIADOMOŚCI
arrow
PRZEPISZ TEKST Z OBRAZKA
 
dada

Infomedical.pl- Polska Informacja Medyczna- największa baza medyczna w Polsce, polska Służba Zdrowia skatalogowana w największej internetowej bazie.

W Infomedical znajdą Państwo placówki medyczne między innymi z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin , Katowice, Białystok , Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Toruń. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, gabinety, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje- apteki, zdrowie, uroda, operacje plastyczne. W Infomedical znajdziesz oferty pracy dla Służby Zdrowia- personelu medycznego i lekarzy takich jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta.
Polska Informacja Medyczna jest dostępna również dla osób z Polski i krajów Unii Europejskiej, zainteresowanych turystyką medyczną.

Portal Infomedical.pl jest codziennie rozbudowany o bieżące informacje z Polskiej Służby Zdrowia.