Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku "Sophia Bryza"

OCENY
Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku
Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku "Sophia Bryza"
MIASTO
Sarbinowo
Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku "Sophia Bryza"
KOD POCZTOWY
76-034
Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku "Sophia Bryza"
ULICA
Nadmorska 97
Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku "Sophia Bryza"
WOJEWÓDZTWO
zachodniopomorskie
Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku "Sophia Bryza"
TELEFON
(94) 316-57-27
KRÓTKI OPIS
Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku "Sophia Bryza to kompleks budynków, boisk sportowych i terenów rekreacyjnych o łącznej powierzchni ok. 2,5 ha, położonych 300 m od morza, w znanej ze swych walorów klimatycznych miejscowości Sarbinowo Morskie. Cicha okolica i czyste przesycone jodem powietrze, znakomicie wpływają na regenerację sił i samopoczucie naszych Gości. Do dyspozycji oddajemy 180 miejsc w funkcjonalnych i estetycznych pokojach 2, 3 i 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym lub wyposażonych w umywalkę, a toalety i natryski znajdują się przy wejściu do segmentu.
Na miejscu zapewniamy Państwu pełne wyżywienie we własnej stołówce, natomiast w wolnym czasie zapraszamy do kawiarenki na filiżankę dobrej kawy z odrobiną czegoś mocniejszego.
Organizujemy konferencje, szkolenia, warsztaty. Dysponujemy dwiema salami konferencyjnymi wyposażonymi w sprzęt multimedialny.
Wszystkim zmotoryzowanym zapewniamy bezpieczny, ogrodzony parking.

Formularz kontaktowy do placówki
arrow
NADAWCA
arrow
EMAIL
arrow
TEMAT
arrow
TREŚĆ WIADOMOŚCI
arrow
PRZEPISZ TEKST Z OBRAZKA
 
dada

Infomedical.pl- Polska Informacja Medyczna- największa baza medyczna w Polsce, polska Służba Zdrowia skatalogowana w największej internetowej bazie.

W Infomedical znajdą Państwo placówki medyczne między innymi z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin , Katowice, Białystok , Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Toruń. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, gabinety, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje- apteki, zdrowie, uroda, operacje plastyczne. W Infomedical znajdziesz oferty pracy dla Służby Zdrowia- personelu medycznego i lekarzy takich jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta.
Polska Informacja Medyczna jest dostępna również dla osób z Polski i krajów Unii Europejskiej, zainteresowanych turystyką medyczną.

Portal Infomedical.pl jest codziennie rozbudowany o bieżące informacje z Polskiej Służby Zdrowia.