Abook Sp. z o.o.

OCENY
Abook Sp. z o.o.Abook Sp. z o.o. Abook Sp. z o.o.Abook Sp. z o.o. Abook Sp. z o.o.Abook Sp. z o.o. Abook Sp. z o.o.Abook Sp. z o.o. Abook Sp. z o.o.Abook Sp. z o.o.
Abook Sp. z o.o.
MIASTO
Warszawa
Abook Sp. z o.o.
KOD POCZTOWY
04-985
Abook Sp. z o.o.
ULICA
Brzostowska 22
Abook Sp. z o.o.
WOJEWÓDZTWO
mazowieckie
Abook Sp. z o.o.
TELEFON
(22) 872-11-28
Abook Sp. z o.o.
PARKING
nie
Abook Sp. z o.o.
NFZ
nie
KRÓTKI OPIS

Oferujemy rękawice:
*diagnostyczne lateksowe (pudrowane i bezpudrowe)
*diagnostyczne winylowe (pudrowane, bezpudrowe, niebieskie)
*diagnostyczne nitrylowe bezpudrowe
*chirurgiczne jałowe lateksowe (pudrowane i bezpudrowe)
*chirurgiczne jałowe bezlateksowe (nitrylowe, neoprenowe)
*ochronne: kwasoodporne, olejoodporne, zasadoodporne, foliowe i inne
Oprócz tego w ofercie: maski chirurgiczne, czepki, ochraniacze na buty, ślinociągi itp.

Nasza firma współpracuje z wąskim gronem sprawdzonych dostawców, z których każdy posiada systemy zarządzania jakością ISO. Taki wybór gwarantuje nam utrzymanie wysokiej i powtarzalnej jakości naszej oferty. Pozwala nam to również w sposób skuteczny wprowadzać w życie nasz slogan reklamowy "Twoje ręce mają talent, my go chronimy". Każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się najlepiej jak to możliwe dobrać ofertę tak pod względem merytorycznym jak i ekonomicznym. Sprawna organizacja pozwala nam na realizację większości zamówień w ciągu 24 godzin. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą na temat rękawic, jaką posiadliśmy w ciągu ponad 10 lat funkcjonowania firmy.Formularz kontaktowy do placówki
arrow
NADAWCA
arrow
EMAIL
arrow
TEMAT
arrow
TREŚĆ WIADOMOŚCI
arrow
PRZEPISZ TEKST Z OBRAZKA
 
dada

Infomedical.pl- Polska Informacja Medyczna- największa baza medyczna w Polsce, polska Służba Zdrowia skatalogowana w największej internetowej bazie.

W Infomedical znajdą Państwo placówki medyczne między innymi z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin , Katowice, Białystok , Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Toruń. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, gabinety, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje- apteki, zdrowie, uroda, operacje plastyczne. W Infomedical znajdziesz oferty pracy dla Służby Zdrowia- personelu medycznego i lekarzy takich jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta.
Polska Informacja Medyczna jest dostępna również dla osób z Polski i krajów Unii Europejskiej, zainteresowanych turystyką medyczną.

Portal Infomedical.pl jest codziennie rozbudowany o bieżące informacje z Polskiej Służby Zdrowia.