Medical Poland Sp. z o.o.

OCENY
Medical Poland Sp. z o.o.Medical Poland Sp. z o.o. Medical Poland Sp. z o.o.Medical Poland Sp. z o.o. Medical Poland Sp. z o.o.Medical Poland Sp. z o.o. Medical Poland Sp. z o.o.Medical Poland Sp. z o.o. Medical Poland Sp. z o.o.Medical Poland Sp. z o.o.
Medical Poland Sp. z o.o.
MIASTO
Toruń
Medical Poland Sp. z o.o.
KOD POCZTOWY
87-100
Medical Poland Sp. z o.o.
ULICA
Towarowa 13
Medical Poland Sp. z o.o.
WOJEWÓDZTWO
kujawsko-pomorskie
Medical Poland Sp. z o.o.
TELEFON
+ 48 695 302 307
Medical Poland Sp. z o.o.
PARKING
nie
Medical Poland Sp. z o.o.
NFZ
nie
Medical Poland Sp. z o.o.
KRS
0000323441
KRÓTKI OPIS
Medical Poland jest jedną z pierwszych firm na rynku Unii Europejskiej oferujących wysoko wyspecjalizowane usługi turystyki medycznej. Mamy przyjemność zaproponować Państwu szeroki zakres profesjonalnych usług medycznych, które są zgodne z najwyższymi standardami jakości, określonymi przez Prawo Unii Europejskiej.Specjalizujemy się w turystyce medycznej, umożliwiając połączenie zabiegów medycznych z relaksującym wypoczynkiem w konkurencyjnych cenach. Oferujemy, zarówno Paniom jak i Panom, możliwość poddania się operacji z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej, stomatologii, okulistyki, która zostanie przeprowadzona przez jednego z naszych doświadczonych i wykwalifikowanych chirurgów. Paniom borykającym się z problemami bezpłodności zapewniamy najlepszych w Polsce specjalistów. Nasza oferta skierowana jest również do osób szukających pobytów sanatoryjnych, profilaktycznych czy rehabilitacyjnych. Madical Poland to najlepszy sposób na zadbanie o zdrowie i wygląd przy zachowaniu wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Państwa dobre samopoczucie i zdrowie jest dla nas największą satysfakcją.Medical Poland współpracuje ze najlepszymi klinikami w Polsce, które zapewniają usługi medyczne najwyższej jakości. Znaleźliśmy dla Ciebie światowej klasy kliniki z doświadczonymi lekarzami, znakomitymi wynikami, gdzie pacjent przebywa w komfortowych warunkach. Z nami dokonasz najlepszego wyboru. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić naszym klientom doskonałą opiekę przez cały czas trwania pobytu w szpitalu. Prowadzimy naszych klientów przez każdy etap ich medycznej podróży- od pierwszego kontaktu poprzez zorganizowanie oceny dokumentacji medycznej przez biegłego lekarza, wszystkie ustalenia dotyczące transportu, zakwaterowania, opieki po zabiegu i dalszych konsultacji.

Formularz kontaktowy do placówki
arrow
NADAWCA
arrow
EMAIL
arrow
TEMAT
arrow
TREŚĆ WIADOMOŚCI
arrow
PRZEPISZ TEKST Z OBRAZKA
 
dada

Infomedical.pl- Polska Informacja Medyczna- największa baza medyczna w Polsce, polska Służba Zdrowia skatalogowana w największej internetowej bazie.

W Infomedical znajdą Państwo placówki medyczne między innymi z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin , Katowice, Białystok , Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Toruń. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, gabinety, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje- apteki, zdrowie, uroda, operacje plastyczne. W Infomedical znajdziesz oferty pracy dla Służby Zdrowia- personelu medycznego i lekarzy takich jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta.
Polska Informacja Medyczna jest dostępna również dla osób z Polski i krajów Unii Europejskiej, zainteresowanych turystyką medyczną.

Portal Infomedical.pl jest codziennie rozbudowany o bieżące informacje z Polskiej Służby Zdrowia.