Medical-poland LTD

OCENY
Medical-poland LTDMedical-poland LTD Medical-poland LTDMedical-poland LTD Medical-poland LTDMedical-poland LTD Medical-poland LTDMedical-poland LTD Medical-poland LTDMedical-poland LTD
Medical-poland LTD
MIASTO
Torun
Medical-poland LTD
KOD POCZTOWY
87-100
Medical-poland LTD
ULICA
Towarowa 13
Medical-poland LTD
WOJEWÓDZTWO
pomorskie
Medical-poland LTD
TELEFON
+48 660-843-187
KRÓTKI OPIS
jest jedną z pierwszych firm w Euro Unii, która oferuje specjalistyczne usługi medyczne turistiki.My przyjemność zaoferować Państwu szeroką gamę profesjonalnych usług zdrowotnych, które spełniają najwyższe standardy jakości określonych przez prawo Unii Europejskiej Soyuza.My Specjalizujemy się w turystyce medycznej, która pozwala na łączenie zabiegów z relaksujący urlop w konkurencyjnych cenach. Oferujemy możliwość chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej, stomatologii, okulistyki, kobiet i mężczyzn, która odbędzie się jeden z naszych lekarzy doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych. Kobiety, które doświadczają niepłodności zapewni najlepszych specjalistów w Polska. Nasza oferta jest również dla ludzi w potrzebie pobytu w domach pomocy społecznej, profilaktyki i rehabilitacji. Madical Polska jest najlepszym sposobem, aby zapewnić zdrowie i wygląd przy zachowaniu jakości i bezpieczeństwa. Twoje dobre samopoczucie i zdrowie - to jest nasz wielki udacha.Medical Polska współpracuje z najlepszych klinik w Polska, które zapewniają wysoką jakość usług medycznych. Znaleźliśmy dla Ciebie światowej klasy szpitali z doświadczonych lekarzy, pokazując bardzo dobre wyniki, w którym pacjent jest w komfortowych warunkach. Dzięki nam dokonać właściwego vybor.My dumni, że możemy zapewnić naszym klientom doskonałą opiekę na czas pobytu w szpitalu. Jesteśmy towarzyszących klientów na każdym etapie ich medycznych podróż - od pierwszego kontaktu związanych z organizacją lekarza specjalisty oceny, transport, zakwaterowanie i opiekę po zabiegu, a następnie Polska konsultatsiy.Medical - jesteś w dobrych rękach!

Formularz kontaktowy do placówki
arrow
NADAWCA
arrow
EMAIL
arrow
TEMAT
arrow
TREŚĆ WIADOMOŚCI
arrow
PRZEPISZ TEKST Z OBRAZKA
 
dada

Infomedical.pl- Polska Informacja Medyczna- największa baza medyczna w Polsce, polska Służba Zdrowia skatalogowana w największej internetowej bazie.

W Infomedical znajdą Państwo placówki medyczne między innymi z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin , Katowice, Białystok , Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Toruń. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, gabinety, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje- apteki, zdrowie, uroda, operacje plastyczne. W Infomedical znajdziesz oferty pracy dla Służby Zdrowia- personelu medycznego i lekarzy takich jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta.
Polska Informacja Medyczna jest dostępna również dla osób z Polski i krajów Unii Europejskiej, zainteresowanych turystyką medyczną.

Portal Infomedical.pl jest codziennie rozbudowany o bieżące informacje z Polskiej Służby Zdrowia.