POMOC

 

 

1. DODAWANIE PLACÓWEK
2. SZUKANIE INFORMACJI
3. AKTUALIZACJA DANYCH PLACÓWKI
4. NEWSLETTER

 


 

1. DODAWANIE PLACÓWEK


Aby dodać placówkę do bazy Infomedical należy kliknąć na przycisk Dodaj firmę umieszczony na górze, po prawej stronie.

Pojawi się strona, na której będą mogli Państwo wybrać pomiędzy wpisem bezpłatnym a płatnym (pakiet SILVER bądź GOLD). Po kliknięciu w wybrany rodzaj wpisu zostanie wyświetlony formularz, w którym będą mogli Państwo wprowadzić informacje dotyczące Państwa firmy, a przy płatnych pakietach dodać również zdjęcia i pliki do ściągnięcia. Po wypełnieniu formularza należy kliknąć „Wyślij”.

Ostatnim punktem formularza jest prośba o podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail, osoby która wprowadza dane placówki. Informacje te są niezbędne do weryfikacji wprowadzanych danych.

Wszelkie informacje dotyczące pakietów znajdują się w dziale Oferta.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


2. SZUKANIE INFORMACJI

W celu ułatwienia Państwu wyszukiwania placówek wprowadziliśmy trzy rodzaje wyszukiwarek.


1. Prosta

- widoczna na stronie głównej, umożliwia wyszukiwanie placówek nie tylko po nazwach, czy specjalizacjach ale również po słowach kluczowych (czyli takich, które opisują placówkę,
np. firmę oferującą sprzęt rehabilitacyjny/ medyczny możemy znaleźć po słowach
: kule, gorsety, pończochy uciskowe, pionizatory, wózki inwalidzkie).

 

2. Zaawansowana

- widoczna na stronie głównej, umożliwia wyszukanie placówki nie tylko po jej nazwie, bądź kategorii do której należy, ale również wyświetla placówki według:

           * kategorii, do kórej należą (czyli np. szpital, przychodnia)  
        * miasta

        * województwa
        * specjalizacji

        * schorzenia
        * ulicy
        * placówek medycznych posiadających parking 
        * placówek, której podpisały umowę z NFZ

Aby wyszukiwać za pomocą wyszukiwarki zaawansowanej nie muszą Państwo zaznaczać każdego z pól, wysztarczy że wybiorą Państwo te, które są najważniejsze.

 

Przykład:

Pani Anna chce znaleźć szpital w województwie łódzkim, w którym przyjmują lekarze okuliści. W wyszukiwarce wybrała zatem:

        kategorię >  szpital,
        województwo >  łódzkie,
        specjalizację >  okulistyka

i otrzymała listę szpitali, w których przyjmują lekarze okuliści.
 

 


3. Zaawansowana z możliwością filtrowania wyników

- po wejściu w wybraną kategorię placówek medycznych mają Panstwo możliwosć filtrowania wyników, czyli wyświetlania palcówek znajdujących się np. w danym województwie, czy mieście.


UWAGA:

Wyniki wyszukiwania pojawiają się zawsze pod wyszukiwarką. Dlatego też aby zapoznać się z wpisami placówek, spełniającymi Państwa wymagania prosimy zescrollować stronę poniżej wyszukiwarki.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------


3. AKTUALIZACJA DANYCH PLACÓWKI

Jeśli jakiekolwiek dane Państwa placówki bądź firmy zostaną zmienione, to mogą je Państwo w każdej chwili aktualizować. Wystarczy kliknąć „Aktualizuj dane” umieszczone pod wpisem każdej z placówek, w treści wiadomości prosimy wpisać dotychczasowe dane i informację, co ma zostać zmienione we wpisie.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------


4. NEWSLETTER

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najświeższe informacje dotyczące portalu Infomedical i medycyny to zapraszamy do subskrybowania naszego newslettera. Wystarczy wpisać swój adres e-mail w polu newsletter i kliknąć strzałkę. Na podany przez Państwa adres mailowy zostanie przesłany mail z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w niego zostaną Państwo subskrybentami newslettera Infomedical.

Aby anulować subskrypcję wystarczy kliknąć w link, który znajduje się na dole każdego biuletynu.

Infomedical.pl- Polska Informacja Medyczna- największa baza medyczna w Polsce, polska Służba Zdrowia skatalogowana w największej internetowej bazie.

W Infomedical znajdą Państwo placówki medyczne między innymi z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin , Katowice, Białystok , Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Toruń. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, gabinety, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje- apteki, zdrowie, uroda, operacje plastyczne. W Infomedical znajdziesz oferty pracy dla Służby Zdrowia- personelu medycznego i lekarzy takich jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta.
Polska Informacja Medyczna jest dostępna również dla osób z Polski i krajów Unii Europejskiej, zainteresowanych turystyką medyczną.

Portal Infomedical.pl jest codziennie rozbudowany o bieżące informacje z Polskiej Służby Zdrowia.