Infomedical

I Czym jest INFOMEDICAL

II Działy INFOMEDICAL
       - KATALOG MEDYCZNY
       - OFERTY PRACY DLA PERSONELU MEDYCZNEGO
       - TURYSTYKA MEDYCZNA
       - OFERTA
       - DODAJ FIRMĘ
       - SPECJALIZACJE
       - ZDROWIE I URODA

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 I Czym jest INFOMEDICAL

Portal Infomedical jest funkcjonalną, wyróżniającą się na rynku polskim, bazą informacji o podmiotach, oferujących usługi medyczne na terenie całego kraju, np. lekarzy, przychodni, klinik specjalistycznych, czy chirurgii plastycznej. Ponadto jako pierwszy tego typu portal zawiera informacje dotyczące, coraz popularniejszej w ostatnich latach, turystyki medycznej z krajów Unii Europejskiej do Polski.

Użytkownikom portalu Infomedical umożliwiamy umieszczenie opisu swojej placówki w aż 4 językach (polski, angielski, niemiecki, rosyjski). Dzięki czemu Państwa oferta będzie dostępna również dla obywateli innych państw, co może skłonić ich do skorzystania z oferowanych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z portalem.

 


II Działy INFOMEDICAL

- KATALOG MEDYCZNY

Jest skarbnicą wiedzy na temat opieki medycznej w Polsce. Znajdą tu Państwo informacje dotyczące tysięcy placówek medycznych pogrupowanych według charakteru placówki.

Specjalnie dla Państwa wygody po lewej stronie strony znajduje się spis wszystkich rodzajów placówek dostępnych w Infomedical, dzięki czemu w każdej chwili mogą Państwo przenieść się do katalogu wybranego rodzaju jednostek.

- OFERTY PRACY DLA PERSONELU MEDYCZNEGO

Dział przeznaczony dla osób poszukujących zatrudnienia w sektorze medycznym.

-
TURYSTYKA MEDYCZNA

Dział poświęcony coraz popularniejszej możliwości korzystania z zagranicznej opieki medycznej. Skierowany głównie do obcokrajowców, którzy chcą skorzystać z usług polskich lekarzy.

-
OFERTA

Prezentujemy ofertę naszej firmy, dotyczącą zarówno możliwości zamieszczenia wpisu na naszym portalu jak i reklamowania się na naszym portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przez pierwsze miesiące działania portalu wpisy silver i gold objęte są 50% rabatem.

-
DODAJ FIRMĘ

Mają Państwo możliwość umieszczenia wpisu swojej placówki w naszym portalu.
Do wyboru są 3 pakiety:

  1. pakiet bezpłatny- podstawowe dane kontaktowe placówki
  2. pakiet silver- płatny rozbudowany wpis
  3. pakiet gold- najbardziej rozbudowany wpis na rynku- możliwość dodania galerii zdjeć, cennika, oferty i plików do pobrania

zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

- SPECJALIZACJE

Na stronie głównej umieściliśmy najczęściej poszukiwane specjalizacje wraz z linkami do wpisów w Infomedical placówek, które świadczą usługi w ramach danych specjalizacji.

-
ZDROWIE I URODA

Specjalnie dla Państwa w katalogu „Zdrowie i uroda” zamieszczamy linki do najciekawszych stron/ artykułów poświęconych najczęstszym chorobom i ich leczeniu, jak również o metodach dbania o urodę.


 

Infomedical.pl- Polska Informacja Medyczna- największa baza medyczna w Polsce, polska Służba Zdrowia skatalogowana w największej internetowej bazie.

W Infomedical znajdą Państwo placówki medyczne między innymi z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin , Katowice, Białystok , Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Toruń. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, gabinety, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje- apteki, zdrowie, uroda, operacje plastyczne. W Infomedical znajdziesz oferty pracy dla Służby Zdrowia- personelu medycznego i lekarzy takich jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta.
Polska Informacja Medyczna jest dostępna również dla osób z Polski i krajów Unii Europejskiej, zainteresowanych turystyką medyczną.

Portal Infomedical.pl jest codziennie rozbudowany o bieżące informacje z Polskiej Służby Zdrowia.