O firmie

sprzęt medyczny zaopatrzenie medyczne, ginekologiczne, chirurgiczne, weterynaryjne

Specjalistyczny sklep medyczny - ponad 10 lat na rynku

-

Szukasz profesjonalnego wyposażenia medycznego, zaawansowanej aparatury najwyższej jakości?
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą TMC Polska! Nasza firma zajmuje się zaopatrzeniem medycznym i dystrybucją aparatury najnowszej generacji. Współpracujemy z renomowanymi producentami europejskimi, chcąc zaoferować naszym klientom nowoczesny, sprawdzony sprzęt. Zadbaj o dobro swoich pacjentów i renomę placówki, decydując się na współpracę właśnie z nami!

TMC Polska specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanej aparatury medycznej, w tym aparatów do elektrochirurgii. Od 10 lat prowadzimy własny sklep medyczny, online. Charakteryzuje się on szeroką ofertą produktów przeznaczonych dla specjalistów z różnych dziedzin medycyny, a także stomatologii, weterynarii czy kosmetologii. Pomagamy fachowcom wyposażać ich gabinety, przychodnie, lecznice, ośrodki zdrowia, szpitale oraz innego rodzaju placówki. Zapewniamy pełną satysfakcję zarówno w zakresie jakości zakupionego sprzętu, jak i obsługi klienta. Oferujemy rzetelne wsparcie w zakresie wyboru właściwych urządzeń. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania!

-

Oferta TMC Poland obejmuje przede wszystkim:

  • sprzęt medyczny,

  • sprzęt chirurgiczny,

  • specjalistyczną aparaturę medyczną,

  • sprzęt weterynaryjny

  • sprzęt stomatologiczny,

  • sprzęt kosmetologiczny

  • akcesoria elektrochirurgiczne,

  • sprzęt rehabilitacyjny,

  • zaopatrzenie medyczne, weterynaryjne, stomatologiczne

  • wyposażenie szpitali, przychodni, lekarzy, chirurgów, klinik, gabinetów itd.

Proponujemy m.in. diatermie chirurgiczne, akcesoria elektrochirurgiczne, lampy medyczne i operacyjne, piły chirurgiczne, zgrzewarki medyczne, fotele zabiegowe różnego typu, stoły do rehabilitacji i masażu oraz rozmaite elementy wyposażenia i akcesoria.

Jako doświadczony dystrybutor sprzętu zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę. Zamówienia dostarczamy bezpiecznie i terminowo. Jeśli zależy Ci na zaufanym partnerstwie ze sklepem medycznym, jesteś we właściwym miejscu. Nasza propozycja na pewno Cię nie zawiedzie.

Sklep internetowy TMC Polska to okazja do niezwykle wygodnych, bezpiecznych zakupów. Oglądaj, porównuj i zamawiaj innowacyjną aparaturę i wyposażenie medyczne bez wychodzenia z domu.

Sprawdź nasze propozycje i skontaktuj się, jeśli potrzebujesz pomocy.

sprzęt medyczny, chirurgiczny, weterynaryjny, stomatologiczny