CardioTeam Sp. z o.o.

OCENY
CardioTeam Sp. z o.o.CardioTeam Sp. z o.o. CardioTeam Sp. z o.o.CardioTeam Sp. z o.o. CardioTeam Sp. z o.o.CardioTeam Sp. z o.o. CardioTeam Sp. z o.o.CardioTeam Sp. z o.o. CardioTeam Sp. z o.o.CardioTeam Sp. z o.o.
CardioTeam Sp. z o.o.
MIASTO
Warszawa
CardioTeam Sp. z o.o.
KOD POCZTOWY
00-353
CardioTeam Sp. z o.o.
ULICA
Cicha 5 lok. 1
CardioTeam Sp. z o.o.
WOJEWÓDZTWO
mazowieckie
CardioTeam Sp. z o.o.
TELEFON
225353293
KRÓTKI OPIS
Chcesz cieszyć się zdrowiem przez długie lata? Zadbaj o swoje serce, oddając się w ręce specjalistów CardioTeam sp. z o. o.

Infomedical.pl- Polska Informacja Medyczna- największa baza medyczna w Polsce, polska Służba Zdrowia skatalogowana w największej internetowej bazie.

W Infomedical znajdą Państwo placówki medyczne między innymi z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin , Katowice, Białystok , Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Toruń. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, gabinety, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje- apteki, zdrowie, uroda, operacje plastyczne. W Infomedical znajdziesz oferty pracy dla Służby Zdrowia- personelu medycznego i lekarzy takich jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta.
Polska Informacja Medyczna jest dostępna również dla osób z Polski i krajów Unii Europejskiej, zainteresowanych turystyką medyczną.

Portal Infomedical.pl jest codziennie rozbudowany o bieżące informacje z Polskiej Służby Zdrowia.