Zgrzewarka rotacyjna HAWO hm 880 DC-V - do opakowań sterylizacyjnych
Zgrzewarka rotacyjna HAWO hm 880 DC-V - do opakowań sterylizacyjnych
Zgrzewarka rotacyjna HAWO hm 880 DC-V - do opakowań sterylizacyjnych
Zgrzewarka rotacyjna HAWO hm 880 DC-V - do opakowań sterylizacyjnych
Zgrzewarka rotacyjna HAWO hm 880 DC-V - do opakowań sterylizacyjnych
Zgrzewarka rotacyjna HAWO hm 880 DC-V - do opakowań sterylizacyjnych

Zgrzewarka rotacyjna HAWO hm 880 DC-V z drukarką - do zgrzewania opakowań sterylizacyjnych

Indeks:  2401

Zgrzewarka rotacyjna HAWO hm 880 DC-V - do zgrzewania opakowań sterylizacyjnych znajduje zastosowanie w szpitalach i przemyśle medycznym. 

Zgrzewarka wyróżnia się łatwością poruszania się po menu i wprowadzania danych za pomocą minimalistycznej klawiatury.

Dostępność: 2-3 tygodnie
21 700,00 zł

Zgrzewarka rotacyjna HAWO hm 880 DC-V z drukarką- do zgrzewania opakowań sterylizacyjnych

Zgrzewarka rotacyjna HAWO hm 880 DC-V

Materiał zgrzewalny: Torebki papierowe, Torebki i rękawy, Inne torebki i rękawy (Tyvek ®, włóknina, SMS, poliolefiny), Powlekana folia aluminiowa, CLEERPEEL-na zamówienie.

Zgrzewarka rotacyjna HAWO hm 880 DC-V - do zgrzewania opakowań sterylizacyjnych znajduje zastosowanie w szpitalach i przemyśle medycznym. 

Zgrzewarka wyróżnia się łatwością poruszania się po menu i wprowadzania danych za pomocą minimalistycznej klawiatury. Na wyświetlaczu LCD wyświetlane są dane procesu zgrzewania, które następnie można wydrukować w jednym wierszu bezpośrednio na opakowaniu dzięki zintegrowanej drukarce. Zgrzewarka hm 880 DC może być również obsługiwana i programowana przy użyciu skanera kodów kreskowych - IntelligentScan. Rozmiar czcionki jest automatycznie dostosowany do szerokości zgrzewanego opakowania -FontMatic.

Obudowa wykonana jest ze stali kwasoodpornej.

Wszystkie wyroby firmy Hawo spełniają wymagania norm międzynarodowych a firma utrzymuje system zarządzania jakością zgodnie z normą EN ISO 9001.

Spełnia wymagania wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz nowych wytycznych Światowej Federacji Nauk o Sterylizacji Szpitali (WFHSS).       

Walidowany proces zgrzewania zgodnie z EN ISO 11607-2 i międzynarodowymi wytycznymi ISO / TS 16775  

FontMatic

DocLink

ValiUp

Seal Check

HM 880/ 890 DC-V - Instalacja i pierwsze użycie

Funkcje - zgrzewarka rotacyjna

FUNKCJONALNOŚĆ
Zgrzewarki rotacyjne hm 880/890 DC-V mają czytelny wyświetlacz klawiatury. Dzięki tej centralnej jednostce sterującej wszystkie funkcje i ustawienia przyrządu są jasno określone dla użytkownika. Klawiatura komputerowa hm 850 K (opcja) jeszcze bardziej ułatwia wprowadzanie danych. hm 880/890 DC-V można również łatwo obsługiwać i konfigurować za pomocą opcjonalnego skanera kodów kreskowych i towarzyszącego oprogramowania (hawo IntelligentScan). Podczas procesu zgrzewania krytyczne parametry temperatury zgrzewania, docisku styku i szybkości zgrzewania (czas przebywania) są automatycznie monitorowane. Jeżeli któryś z parametrów odbiega od nastawionych wartości, urządzenie ostrzega akustycznie użytkownika i przerywa proces zgrzewania. hm 880/890 DC-V posiada różne interfejsy PC (RS232, USB i Ethernet) do dokumentacji procesów i partii. Zgrzewarka hawo gwarantuje wydajne i powtarzalne pakowanie, szczególnie w przypadku dużych ilości instrumentów.

ZINTEGROWANA DRUKARKA
hm 880/890 DC-V może drukować wszystkie wymagane normatywnie informacje bezpośrednio na opakowaniu podczas procesu zgrzewania (symbole zgodne z normą EN 980). Dzięki opatentowanej technologii FontMatic hm 880/890 DC-V automatycznie rozpoznaje szerokość materiału uszczelniającego/zgrzewającego i dostosowuje wielkość czcionki do dostępnej przestrzeni. Drukowanie na krawędziach to już przeszłość.

ELASTYCZNOŚĆ
System uszczelniający/zgrzewający SealPeak umożliwia zgrzewanie opakowań z zakładkami o różnej grubości. Dzięki temu  szew zgrzewają jest taki sam  na materiałach o różnej grubości. Unikalna konstrukcja szwu zgrzewającego hawoflex gwarantuje optymalne bezpieczeństwo uszczelnienia/zgrzewania i wytrzymałość szwu

ERGONOMIA I KONSERWACJA
Procesy pracy w przygotowaniu zgrzewania instrumentów chirurgicznych  powinień  być bardzo prosty i wygodny. 
Dlatego urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o optymalnym wykorzystaniu obszaru roboczego. Konserwacja jest ograniczona do minimum; zużyte części można łatwo wymienić. Wymiana taśmy drukujacej odbywa się po prostu z przodu urządzenia.

ValiUp 
ValiUp to nowa innowacyjna  funkcja do określania optymalnej temperatury zgrzewania, jako część walidacji procesu pakowania. Narzędzie jest dostosowane do procedury międzynarodowych wytycznych dotyczących walidacji procesów pakowania oraz nowych międzynarodowych wytycznych CEN ISO / TS 16775. Wytyczne do stosowania norm ISO 11607-1 i ISO 11607-2.

 

DataMatic
Dzięki technologii DataMatic wszystkie dane mogą być w sposób ciągły rejestrowane na standardowej pamięci USB.

DocLink
Dzięki innowacyjnemu modułowi komunikacyjnemu DocLink, zgrzewarkę można łatwo

połączyć z systemem dokumentacji. DocLink ma złącza USB A / B i RS 232. Dodatkowe wyjście
komputerowe Ethernet czyni zgrzewarkę łatwą do podłączenia w sieci LAN.

Font Matic 

W przypadku zgrzewarek rotacyjnych ze zintegrowaną drukarką, istotne informacje o pakowaniu można wydrukować bezpośrednio na zgrzewanym opakowaniu. Ważne jest, aby te informacje były drukowane w całości. Zgrzewarki rotacyjne z opatentowaną technologią FontMatic automatycznie rozpoznają szerokość zgrzewanego opakowania i dopasowują rozmiar czcionki do jego szerokości.

 

IntelligentScan

Dzięki technologii IntelligentScan można wprowadzić przy użyciu oprogramowania komputerowego konfigurację zgrzewarki, dotyczącą rodzajów opakowań, drukowanych informacji, a także całe sekwencje drukowania. Za pomocą skanera kodów kreskowych, technologia IntelligentScan automatycznie przypisuje zeskanowane kody kreskowe do funkcji urządzenia. W razie potrzeby mogą być one wydrukowane bezpośrednio na opakowaniu wyrobu sterylnego.

 

OPROGRAMOWANIE DOKUMENTACYJNE

Maszyny można wyposażyć w oprogramowanie hawo ProDoc do prawnie bezpiecznej rejestracji procesu spawania.

 

GREENTEK

Firma Hawo konsekwentnie wdraża rozwiązania oszczędzające zasoby. Coraz więcej zgrzewarek rotacyjnych wykorzystuje całkowicie nowy rodzaj technologii zgrzewania, który w dużej mierze eliminuje potrzebę użycia teflonu na części zużywalne, a także, w porównaniu do podobnych urządzeń. wymaga niewiele energii. W myśl koncepcji GreenTek wprowadzono funkcję przechodzenia w tryb czuwania i automatyczne wyłączanie zgrzewarki nie obniżając przy tym wszystkim jakości zgrzewania.

Parametry techniczne - zgrzewarka rotacyjna

Gwarancja 12 mc-y.

Czas dostawy 14 dni (jeżeli jest w magazynie)
Produkcja 3-4 tygodnie

Oferta cenowa może ulec zmianie na podstawie bieżącego kursu Euro.

Zgrzewarki HAWO inne modele -zgrzewarek  medycznych i chirurgicznych  - jeżeli nie widzisz produktu, wyślij zapytanie!

................................................................................................................................................................

Nasz Sklep Medyczny, TMC POLSKA- Professional Medical Store,  działa na rynku od ponad 10 lat - wyposaża i zaopatruje w specjalistyczny sprzęt medyczny zarówno wielkie szpitale, kliniki: (sale operacyjne, laboratoria, SOR) jak i gabinety medyczne, publiczne i niepubliczne. 

TMC POLSKA – MEDICAL STORE – jesteśmy importerem i dystrybutorem diatermii chirurgicznych i ewakuatorów dymu włoskiej firmy LED SpA. Oferujemy szeroki wybór diatermii chirurgicznych i akcesoriów bipolarnych i monopolarnych włoskiej firmy Led Spa. Nasz asortyment medyczny i chirurgiczny to sprzęt dla szpitali, gabinetów stomatologicznych i weterynaryjnych, ortopedycznych, ginekologicznych i dermatologicznych oraz gabinetów medycyny estetycznej i kosmetologicznej

Zgrzewarka Medyczna HAWO

ZGRZEWARKA ROTACYJNA ROLKOWA HAWO Z DRUKARKĄ HM 800 DC /HM 850 DC-V

HAWO HD 300

ZGRZEWARKA HAWO HD 470 MS 8

Zgrzewarka HAWO

ZGRZEWARKA AUTOMATYCZNA HAWO HM 8000 AS/AS-V - SEALCUT - FULLY AUTOMATIC

HAWO HM 300

ZGRZEWARKA HAWO HM 300 I 500 BMS ZGRZEWARKA IMPULSOWA

HAWO Zgrzewarka

Zgrzewarka HAWO

Zgrzewarka Medyczna HAWO

ZGRZEWARKA ROTACYJNA ROLKOWA HAWO Z DRUKARKĄ HM 800 DC /HM 850 DC-V 

Zgrzewarka meyczna zgrzewarka chirurgiczna

Zgrzewarka chirurgiczna HAWO

ZGRZEWARKA HAWO HM 3010/3020 DC-V

Zgrzewarki HAWO

Nasz Sklep Medyczny, TMC POLSKA- Professional Medical Store,  działa na rynku od ponad 10 lat - wyposaża i zaopatruje w specjalistyczny sprzęt medyczny zarówno wielkie szpitale, kliniki: (sale operacyjne, laboratoria, SOR) jak i gabinety medyczne, publiczne i niepubliczne. 

Tagi


 • zgrzewarka
 • hawo
 • zgrzewarka medyczna
 • zgrzewarka do narzędzi
 • medyczny
 • medyczna
 • medyczna zgrzewarka
 • zgrzewarka chirurgiczana
 • zgrzewarka rolkowa
 • HAWO 850 DC
 • zgrzewrka rotacyjna
 • zgrzewarka impulsowa
 • zgrzewarki hawo
 • zgrzewarka hawo
 • szczękowa
 • narzędzia
 • dystrybutor
 • stomatologiczny
 • pakowarka
 • przemysłowa
 • importer
 • zgrzewarka do folii
 • pakietów
 • folii
 • foliowa
 • pakiet
 • stomatologicznych
 • steryliazji
 • rolkowa
 • rotacyjna
 • impulsowa
 • do odzieży
 • dla przemysłu
 • dla medycyny pakowarki
 • narzedzi
 • zgrzewarki